Курсанти ОДУВС завітали до Центральної міської бібліотеки імені І. Франка

02 грудня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Центральної міської бібліотеки імені І. Франка.

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.

З цієї нагоди курсанти університету відвідали віртуальну прогулянку під назвою «Ця дивовижна Японія»

Японія – дивовижна і таємнича країна з багатовіковою культурою і традиціями, що чудово поєднуються з сьогоденням. Ця країна привертає до себе увагу мільйонів людей з усього світу, які прагнуть пізнати її культурні особливості, поринути у загадковий світ з безліччю ритуалів, церемоній та різноманітністю звичаїв незвичних для нас.

Тож, під час віртуальної мандрівки, наші вихованці познайомилися з історією Японії, дізналися про економічні дива острівної країни, її традиції, символи та сучасне життя.