Курсанти ОДУВС завітали до Одеської обласної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського

photo540005840457732436926 листопада курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування завітали до відділу соціокультурної діяльності Одеської обласної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського, де пройшли Стусівські читання.

photo5400155127240830351Захід відбувся у день присвоєння Василю Стусу звання Героя України (посмертно, 2005 р.).

Організатором заходу є Центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді м. Одеси за підтримки Департаменту освіти і науки ОДА.

photo5400058404577324368Ім’я Василя Стуса вже давно вийшло за межі України, ставши знаковим в інтелектуальних колах світу, символом нескореності України, гідності Людини, яка виборола право лишатися нею в нелюдських обставинах. Василь Стус — поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, Герой України, совість української нації.

Поет жив, творив і загинув, щоб український народ мав те, на що заслуговує — Свободу, Незалежність, Право на рідну мову, Історичну пам’ять, Самобутню культуру. Як письменник і громадянин він належить до духовних лідерів Нації, актуальність яких із плином часу не зменшується, а набуває все більшої ваги, бо сьогодні він єднає два віддалені регіони — Поділля й Донеччину, ніби стверджуючи своєю долею ідею соборності України.