Курсанти ОДУВС завітали до батальйону № 1 Управління поліції охорони в Одеській області

????????????????????????????????????????????????????????????????????????2 серпня курсанти 1-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі провідного фахівця факультету підполковника поліції Сергія Терещенка в рамках ознайомчої практики відвідали батальйон поліції охорони № 1 Управління поліції охорони в Одеській області.

Оглядову екскурсію провів старший інспектор з особливих доручень відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Одеській області майор поліції Андрій Приходько.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Курсантів ознайомили з організацією службової діяльності підрозділів поліції охорони. Розповіли й показали в дії порядок виходу на службу, отримання зброї й спеціальних засобів у черговій частині підрозділу, порядок проведення інструктажу особового складу поліції охорони.

Начальник пульту централізованого спостереження підполковник поліції Андрій Фортуна розповів курсантам про особливості охорони об’єктів за допомогою технічних засобів охорони пульту централізованого спостереження,???????????????????????????????????????????????????????????????????????? порядок дій наряду групи реагування поліції охорони та слідчо-оперативної групи відділу поліції під час виявлення проникнення на об’єкт, який охороняється.

Наприкінці екскурсії курсанти мали змогу спостерігати дії наряду групи реагування поліції охорони під час спрацювання засобів сигналізації у двоповерховому приватному будинку.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????