Курсанти ОДУВС взяли участь у Чемпіонаті з боротьби САМБО

index-jpgpr27-29 вересня в місті Харкові відбувся Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з боротьби САМБО серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує міністр внутрішніх справ України.

llЗахід пройшов у спортивному комплексі Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України та зібрав у своїх стінах досвідчених та сильних борців.

Наші вихованці, завдяки своїм завзятим тренуванням, стали сильними суперниками та вибороли наступні призові місця:

у ваговій категорії +100 кг:

— курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Діль посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 100 кг:

— курсант 2-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Максим Прокопенко здобув 3-тє місце;

index-jpglol-pу ваговій категорії до 82 кг:

— курсант 4-го курсу факультету №3 рядовий поліції Ігор Целий виборов 3-тє місце;

у ваговій категорії до 68 кг:

— курсант 4-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Олександр Гончаров посів 1-ше місце;

l-iol-iolу ваговій категорії до 57 кг:

— курсант 2-го курсу факультету №1 рядовий поліції Віктор Яковлев отримав 2-ге місце.

За результатами Чемпіонату збірна команда ОДУВС посіла почесне 3-тє загальнокомандне місце.

Тож, такі неперевершені здобутки наших спортсменів — це результат наполегливої праці та великого бажання вдосконалення своїх спортивних вмінь.

З великою гордістю ми вітаємо спортсменів з перемогами, бажаємо й надалі не втрачати спортивного гарту та впевнено йти до нових спортивних досягнень.

index-jpgmmrl  index-jpgt gatsngnaindex-jpgilrl  l  lhktya-on