Курсанти ОДУВС організували святковий концерт для ветеранів

img_48289 травня з нагоди 73-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вокальний ансамбль Одеського державного університету внутрішніх справ виступив з благодійним концертом перед ветеранами та учасниками бойових дій, які перебувають на лікуванні в Одеському обласному очному шпиталі.

img_4837Учасники творчого колективу «Крок до зірок» влаштували для ветеранів справжнє свято: співали фронтові пісні, декламували вірші й танцювали.

У присутніх на очі наверталися сльози від знайомихimg_4845 усім мелодій, що навіювали спогади воєнних років. Саме з улюбленою піснею вони відпочивали в короткі години затишшя, згадували рідних і близьких, веселилися й сумували.

Ветерани дякували курсантам Одеського державного університету внутрішніх справ за теплі слова вітань, за те, що їх пам’ятають, та за святковий настрій, який їм подарували вихованці університету.

img_4830 img_4831 img_4832 img_4834 img_4842 img_4852