Курсанти ОДУВС відвідали виставку «Спротив геноциду»

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З метою національно-патріотичного виховання особового складу та у зв’язку з відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів, 26 листопада з курсантами 2-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено виховний захід – відвідування виставки «Спротив геноциду».

Виставка створена до 81-х роковин Голодомору Українським інститутом національної пам’яті спільно з Галузевим державним архівом СБУ, Центром досліджень визвольного руху та Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Курсантами було переглянуто експозицію Одеського історико-краєзнавчого музею, присвячену темі Голодомору 1932-1933 років.

Виставка розкриває масштабні та характерні форми спротиву українського селянства сталінській злочинній політиці напередодні та під час геноциду українського народу.

Захід організовано та проведено за підтримки завідуючого сектором менеджменту та маркетингу методичного відділу центральної міської бібліотеки ім. І. Я. Франка Ірини Серебриннікової та методиста цієї ж бібліотеки Наталії Брутт.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????