Культурне збагачення вихованців університету

01 листопада з метою підвищення рівня загальнокультурного виховання курсанти та студенти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали концерт класичної музики в  Одеській обласній філармонії.

img_20191101_185516У програмі концерту прозвучали твори французького композитора Онеґґера (Симфонія № 3) та симфонічна музика композитора в резиденції Олега Безбородька (Симфонія бажань).

Онеґґер – французький композитор і музичний діяч, який входив в об’єднання «французька шістка», але швейцарець за походженням. У творчості Онеґґера оригінально поєднуються традиції французької, швейцарської народної та академічної музики. Все життя музиканта і мислителя було служінням улюбленому мистецтву. Саме йому він віддавав свої здібності і сили протягом майже 40 років. Є автором книги «Я – композитор».

img_20191101_185757Олег Безбородько – український піаніст, композитор і педагог. Композитор в резиденції 2019-2020 Національного одеського філармонічного оркестру. Двічі закінчив Національну музичну Академію України ім. П.Чайковського – в 1998 році отримав диплом як піаніст, потім, у 2006 році – як композитор. Кандидат мистецтвознавства (2006). Голова журі Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів імені С.С. Прокоф’єва.

Зауважимо, що залучення вихованців університету до культурно-мистецьких заходів – це вагомий внесок у процес становлення особистості майбутніх правоохоронців. Після концерту задоволені курсанти та студенти висловили старшим наставникам свою вдячність та бажання відвідувати подібні заходи у майбутньому.