Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

16 грудня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Одеського національного академічного театру опери та балету.

Цього дня, у супроводі фахівця факультету № 2 ОДУВС лейтенанта поліції Миколи Твердохліба, майбутні правоохоронці переглянули оперу італійського композитора Джоаккіно Россіні «Севільський цирульник».

«Севільський цирульник» – яскрава комедійна опера Россіні, заснована на однойменній п’єсі відомого драматурга Бомарше. Твір полонить дотепністю, віртуозними вокальними партіями і несподіваними сюжетними поворотами, властивими традиційній оперній стилістиці Італії. Опера насичена забавними пригодами, інтригами і емоціями, а музика сповнена витонченості, свіжості і стрімкої темпераментності.

«Севільський цирульник» – мелодійний твір, оспівує ніжні любовні почуття, активність і винахідливість, опера має велике соціальне значення, оскільки вона висміює вдавання, розбещеність і святенництво.

Тож, після заходу вихованці нашого закладу вищої освіти отримали велику кількість нових вражень та яскравих емоцій.