Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

02 грудня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету, де переглянули оперу “Травіата”.

“Травіата” – опера Джузеппе Верді, написана великим композитором на лібрето Франческо Марія П’яве за мотивами “Дами з камеліями” Олександра Дюма – молодшого. Вона вперше представлена глядачеві шостого березня 1853-го року у Венеції в Ла-Феніче.

Спочатку опера “Травіата” зазнала повне фіаско. Але через деякий час вона була перероблена, а сьогодні вважається одним з найкращих творів цього музичного напрямку.

В “Травіаті”, зміст якої був вельми незвичайним для того часу, майже відсутня драматургічна інтрига. Із лібрето було вилучено всі лінії роману, що хоч якось заважали зосередити увагу на душевному світі Віолетти та її трагічній долі.

Одеський державний університет внутрішніх справ намагається якомога частіше влаштовувати для своїх вихованців подібні заходи, адже культурний та естетичний розвиток є дуже важливим для кожної людини.