Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

23 листопада 2017 року курсанти факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Одеського національного академічного театру опери та балету.

Цього дня майбутні правоохоронці переглянули найвідомішу оперу французького композитора Жоржа Бізе – «Кармен». Історія її була непростою, і цей чудовий твір не відразу знайшов відгук у публіки і критиків. Адже «Кармен» – опера, де був порушений один з основоположних на той момент принципів побудови сюжету в оперному театрі. Вперше на сцену були виведені не аристократи, а прості люди з їх гріхами, пристрастями, яскравими почуттями.

Прем’єра вистави відбулася на сцені “Опера Комік” в Парижі 3 березня 1875 року. Завдяки своїй нетиповості для того часу, опера перетворилася у всенародно улюблений спектакль. У «Кармен» описується життя простих людей, і в той же час опера не позбавлена романтизму. Дія спектаклю розгортається в Іспанії, тому композитор наповнив оперу класичними іспанськими мелодіями: фламенко, пасодобль, хабанера. Тому «Кармен» і до цього дня з успіхом йде на найзнаменитіших оперних сценах світу.

Тож, після заходу вихованці нашого закладу вищої освіти отримали велику кількість нових вражень та розвіяли атмосферу навчальних буднів барвами мистецтва.