Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету.

img_1849_preview20 жовтня курсанти факультету № 1 переглянули балет під назвою «Лускунчик» Петра Чайковського – один із найпопулярніших у світі балетів, який у багатьох країнах став частиною новорічно-різдвяного ритуалу. «Лускунчик» — зовсім особливе досконале художнє явище, яке можна назвати симфонією про дитинство.

037299_normal21 жовтня курсанти факультету № 2 відвідали оперу «Ріголетто». Незважаючи на те, що з моменту створення опери пройшло близько 165 років, «Ріголетто» Джузеппе Верді продовжує залишатися популярною серед шанувальників мистецтва по всьому світу.

al5a949322 жовтня курсанти факультету № 3 побували на балеті «Лебедине озеро»  Петра Чайковського, який є одним із символів великого мистецтва, шедевром, що став перлиною скарбниці світової музики. Стражданням просякнута кожна нота твору. Напруження трагізму і прекрасна мелодика стали надбанням всіх меломанів і любителів хореографії в світі.

Після заходів наші вихованці обмінювались надзвичайними враженнями, які отримали під час культурного відпочинку, дякуючи за таке неймовірне та яскраве дозвілля.