Курсанти ОДУВС відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного

22 листопада 2017 року курсанти факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного, де переглянули оперету Йоганна Штрауса «Летюча миша».

«Летюча миша» – це класичний зразок жанру віденської танцювальної оперети, що оспівує яскраві емоції, любовні переживання і сімейні перипетії під урочисті мотиви вальсу і польки. Музичний твір, створений знаменитим австрійським композитором Йоганном Штраусом – молодшим в ХIХ столітті, як і раніше користується успіхом і симпатією серед театральної публіки.

Мелодраматичний і комедійний стиль оперети, пронизаний філігранною іронією і тонким гумором, легко сприймається глядачем, а приємна, ненав’язлива музика створює відчуття свята, інтриги і щастя.

Тож, після заходу наші вихованці обмінювались надзвичайними враженнями, які отримали під час культурного відпочинку, дякуючи за таке яскраве дозвілля.