Курсанти ОДУВС відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного

30 жовтня 2017 року курсанти факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного, де переглянули оперету Імре Кальмана «Фіалка Монмартра».

«Фіалка Монмартра» – це захоплююча історія з життя паризької богеми. Три талановиті молоді людини живуть в невеликій мансарді на Монмартрі і мріють створювати шедеври. Вони трудяться, не сумуючи від безвісності й скрути і, врешті-решт, удача їм посміхається. Мрії починають збуватися. Велику роль у власній і творчій долі молодих людей грають дві жінки – розважлива красуня Нінон і юна продавщиця фіалок – Віолетта, навколо яких і закручуються всі інтриги сюжету.

image-0-02-05-45580a38ea517a481af3991ba816b397281670792c1ab57663197932a1374caa-vМузика оперети «Фіалка Монмартра» відрізняється приголомшливою красою ліричних мелодій і шиком каскадних номерів. Варто тільки згадати одну з них: «Карамболина, Карамболетта!» – так звана візитна картка «Фіалки». Недарма «Фіалка Монмартра» любима публікою усього світу. У ній для цього є все: прекрасна музика, що динамічно розвивається, сюжет і головне – чарівний світ театрального закулісся та паризьких мансард.

Тож після завершення вистави курсанти ділилися приємними враженнями із товаришами та вже з нетерпінням чекають на наступні цікаві вистави театрального сезону.