Курсанти ОДУВС відвідали «Музей контрабанди»

03 листопада 2017 року курсанти 2-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали «Музей контрабанди».

Поруч з Дерибасівською, неподалік від Одеського національного академічного театру опери та балету, на вулиці Катерининській у будинку з багатою історією знаходиться «Музей контрабанди».

Контрабанда – явище світового масштабу. Воно почалося тоді, коли з’явилися торгівля і кордони. Перше друковане видання, присвячене контрабанді та боротьбі з нею, вийшло в Лондоні, в 1643-му році.

Під час екскурсії курсанти побачили плани підземних ходів контрабандистів, безліч цікавих експонатів, яких понад 150 у музеї, документи, фотографії різних епох, які відображають контрабандне життя Одеси, починаючи з 19 століття до сьогоднішнього дня.

Тож, захоплюючі історії про найнеймовірніші афери в світі, наших вихованців також не залишили байдужими!