Вихованці ОДУВС відвідали Музей історії розвитку українського козацтва

З метою патріотичного виховання та розширення світогляду 8 вересня для курсантів 1-го та 2-го курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції провідним фахівцем факультету підполковником поліції Русланом Левченком організовано та проведено екскурсію до Музею історії розвитку українського козацтва.

dsc_3975Під час екскурсії курсанти факультету переглянули експозицію із більш ніж тисячі музейних предметів, присвячених історії козацтва: діорам, макетів козацьких судів, скульптур, козацького одягу та інше.

Доведено інформацію щодо історії населених пунктів Одеської області; культурних традицій, обрядів козаків (весілля, проводів в армію, козацьких ігор тощо), свят (Трійця, Покров, Різдво, Масляна та інших), що створює неповторну атмосферу і самобутній дух козацького краю.

Після екскурсії для курсантів організовано відпочинок на пляжі Чорного моря.

dsc_3980 dsc_3984 dsc_3988 dsc_3989 dsc_3991 dsc_4026