Курсанти ОДУВС відвідали Корпус оперативно-раптової дії при ГУНП в Одеській області

dscf2067dscf2110Сьогодні, 01 серпня, під час ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ під керівництвом декана факультету підполковника поліції Ігоря Козака та за участі провідного фахівця факультету Ігоря Пучкова відвідали Корпус оперативно-раптової дії при Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Під час екскурсії фахівці КОРДу розповіли про діяльність підрозділу, специфіку його роботи, а також продемонстрували озброєння, до якого входить новітнє оснащення ведення бою як у містах, так і на відкритих місцевостях, засоби розвідки та зв’язку, спеціальне медичне та технічне спорядження кожного бійця, dscf2091dscf2105склад індивідуальної аптечки та спорядження медика оперативно-тактичної групи. Було проведено показове затримання озброєного угрупування із застосуванням спеціальних та технічних засобів.

Командир спеціального підрозділу КОРД роз’яснив тактику та специфіку роботи свого підрозділу, показав спорядження та зброю бійця Корпуса оперативно-раптової дії, його завдання. Довів правила та умови вступу до спеціального підрозділу.

dscf2129dscf2206Крім того, декан факультету підполковник поліції Ігор Козак розповів про основи роботи Корпусу оперативно-раптової дії та відмітив її як складову частину діяльності Національної поліції.

Цього ж дня курсанти 1-го курсу факультету № 1 відвідали Управління поліції охорони, де з ними провів зустріч старший інспектор відділу кадрового забезпечення майор поліції Андрій Приходько, який розповів про структуру підрозділу, його завдання та принципи роботи, довів новітні методи боротьби зі злочинністю.

dscf2150dscf2197dscf2164dscf2070dscf2096dscf2153dscf2155dscf2159dscf2183 dscf2106 dscf2108 dscf2120       dscf2210