Курсанти ОДУВС відвідали концерт органної музики

26 листопада 2016 року курсанти факультету №1 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету.

Цього разу курсанти мали нагоду прослухати концерт Органної музики, присвячений пам’яті жертв голодомору.

У програмі були представлені твори: Т.Альбіноні, В.Белліні, А. Ріттера, С. Франка, Р. Вагнера, Г. Малера, М. Дрішнера, Н. Челака та інших.

Участь у концерті взяли народний артист України Василь Навротський, заслужені артисти України Ірина Берлізова, Олена Стародубцева, Наталя Ютеш, Віктор Мітюшкін та лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Голуб.

Твори прозвучали у виконанні Віталія Буйницького (труба), Олександра Лисюка (віолончель), Вероніки Струк (орган).

По завершенню концерту курсанти жваво обговорювали почуте та обмінювались враженнями.

Одеський державний університет внутрішніх справ намагається якомога частіше влаштовувати для своїх вихованців подібні заходи, адже культурний та естетичний розвиток є дуже важливим для кожної людини.