Курсанти ОДУВС відвідали гумористичне шоу

img-cf76bcabcba0f7209bdab145fe19ef14-v04 листопада з метою патріотичного виховання, культурного розвитку особистості, курсанти факультету № 2 на чолі з провідним фахівцем факультету підполковником поліції Романом Терезюком та фахівцем факультету майором поліції Максимом Забуранним відвідали Одеську обласну філармонію, переглянувши перше гумористичне україномовне шоу України «Вар’яти».

Команда “Вар’яти – шоу” була створена в 2010 році кращими представниками українського гумору. Всі свої історії артисти беруть із власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому, “Вар’яти” здобули народну любов і на їхні виступи приходять цілими родинами.