Особовий склад ОДУВС на варті публічного порядку

2 травня в Одесі проводяться заходи, пов’язані з річницею трагічних подій 2014 року. З метою запобігання порушенням публічної безпеки та порядку, а також охорони життя і здоров’я жителів та гостей міста представники Одеського державного університету внутрішніх справ забезпечують правопорядок в місцях масового перебування людей.

Так, по периметру на території Куликового поля спільно з поліцейськими ГУНП в Одеській області та військовослужбовцями Національної гвардії України патрулюють 350 працівників та курсантів університету.

На вказаній території введено тимчасові обмеження доступу громадян. Вхід здійснюється тільки через встановлені там фільтраційні пункти.

Правоохоронці націлені на сумлінне виконання покладених на них обов’язків та чітке дотримання дисципліни та законності під час несення служби.