ОДУВС долучився до Інтернет флешмобу «Демократія і я»

Курсанти та студенти Одеського державного університету внутрішніх справ долучилися до Інтернет флешмобу на тему: «Демократія і я» в рамках Європейського молодіжного тижня.

Починаючи з 2003 року Європейською комісією проводиться Європейський молодіжний тиждень, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах і надає молодим людям популярну та захоплюючу можливість долучитися до політики ЄС, обмінюючись думками та дізнавшись про можливості, які їм надають європейські програми.

З цією метою, вихованці ОДУВС висловили думки з приводу їхнього бачення демократії та, вишикувавшись на плацу університету із жовтими та синіми кульками в руках, створили абревіатуру Європейського Союзу.

Відеоролик розміщено в соціальних мережах Facebook/Instagram/YouTube на офіційних сторінках університету з хештегами #ДемократіЯ #EYW #70youthCoE.