Курсанти ОДУВС черговий раз відвідали Одеську обласну філармонію

05 травня 2016 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеську обласну філармонію, де прослухали “Клаверний концерт Баха” у виконанні камерного оркестру Одеської філармонії.

Разом із перемінним складом вищого навчального закладу  захід також відвідали провідні фахівці факультетів університету: підполковник поліції Володимир Богач, підполковник поліції Олексій Сольоний та капітан поліції Максим Боданюк.

У цей вечір художній керівник і головний диригент оркестру –  Заслужений артист України Ігор Шаврук та Олександра Сапсович (фортепіано) представили гостям концертну програму під назвою «Не ручей, а Океан – имя ему!» Людвіга ван Бетховена, присвячену Іоганну Себастьяну Баху,  до  якої увійшли: концерт Фа мажор №6, концерт Ля мажор №4, три симфонії із кантат: BWV 121, 182, 196 у віртуозному виконанні Марії Костіної, Евгенія Зарубаєва та Володимира Дикого.

Зауважимо, що залучення курсантів до культурно-мистецьких заходів –  це вагомий внесок у процес становлення особистості майбутніх правоохоронців. Після концерту задоволені курсанти повернулися на територію університету, висловивши старшим наставникам свою вдячність та бажання відвідувати подібні заходи у майбутньому.