Курсанти Херсонського факультету завітали до Управління патрульної поліції в Херсонській області

09 липня працівники кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ організували відвідування курсантами 1-го курсу Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції НПУ.

24Під час екскурсії працівники патрульної поліції розповіли про функції патрульних поліцейських, їх взаємодію з іншими правоохоронними підрозділами та громадськими організаціями з метою охорони громадського порядку, про роботу з виявлення зброї та вибухівки, застосування новітніх технічних пристроїв під час патрулювання тощо. Курсанти ознайомилися з роботою підрозділу тактико-оперативного реагування (ТОР).

Курсанти дізналися, як важливо підтримувати належну фізичну форму та про заохочення патрульних поліцейських до занять спортом, змогли приміряти захисну форму поліцейського ТОРу і «протестувати» рації, бодікамери та планшети патрульних поліцейських.

Дуже вдячні працівникам УПП в Херсонській області, які щиро та доброзичливо ділилися власним досвідом.