Курсанти університету відвідали музей ГУНП в Херсонській області

image3-1image7-1Завершенням ознайомчої практики курсантів 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС сьогодні стало відвідування цікавого місця – музею ГУНП в Херсонській області разом із завідувачем кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Валерією Бондар, доцентом кафедри Максимом Бездольним та викладачем кафедри Романом Думанським.

Під час екскурсії майбутні поліцейські дізналися, як відбувався процес становлення правоохоронних органів Херсонщини.

Серед експонатів музею рідкісні архівні та історичні знімки, документи, особисті речі та нагороди працівників органів внутрішніх справ. Працівники музею показали уніформу правоохоронців різних років, зразки холодної та вогнепальної зброї, спецзасоби та підроблені гроші.

image0-1 image5-1  image4-1