КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

05 квітня відбулися змагання відкритого чемпіонату серед колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, установ, підприємств та організацій силових структур Херсонської області зі спортивного орієнтування, котрі проводило Громадське об’єднання Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

viber-image-2019-04-05-11-18-47viber-image-2019-04-05-11-18-52Метою змагань було залучення працівників правоохоронних органів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація спортивного орієнтування як виду спорту.

Рогейн − вид спорту, в якому команди за допомогою карти і компаса повинні за певний контрольний час (від кількох годин до однієї доби) набрати найбільшу кількість очок за проходження по вибору контрольних пунктів з числа наявних у районі змагань і позначених на карті. Завдяки участі у змаганнях в учасників удосконалюється спортивна майстерність (витривалість, навички орієнтування на місцевості, координація дій та комунікація між членами команди, чіткість виконання завдання, швидкість реакції тощо).

Місцем проведення змагань було обрано мальовничі ландшафти Державного підприємства «Великокопанське лісництво», Національний парк «Олешківські піски».

Всього у змаганнях брало участь  10 спортивних колективів, в тому числі й команда Херсонського факультету, котру представляли рядові поліції Денис Прихода (курсант 309 навчального взводу, до речі майстер спорту України з цього виду), Леонід Дідушок (курсант 203 навчального взводу), Данило Зіньковський (курсант 102 навчального взводу), Юрій Легкий (курсант 102 навчального взводу) та Ксенія Перерва (курсант 310 навчального взводу). Представник команди – викладач кафедри  спеціальної фізичної та вогневої підготовки Журавський Д.В.

viber-image-2019-04-05-15-42-01viber-image-2019-04-05-15-43-12За результатами змагань команда Херсонського факультету здобула 2 місце з результатом 3 год 53 хв 40 сек (64 бали), пропустивши вперед спортсменів з спецпідрозділу «Корд» ГУНП в Херсонській області з результатом 3 год 49 хв 15 сек (теж 64 бали). Третє місце посіли спортсмени Херсонського міського відділу поліції ГУНП в Херсонській області з результатом 4 год 07 хв 58 сек (40 балів).

Організаторами змагань учасники нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками. Приєднуємося до поздоровлень наших курсантів та побажаємо їм подальших перемог у житті, чергових здобутків у спортивних змаганнях та в навчанні.

Проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей під час традиційного ранкового шикування перемінного особового складу підрозділу на стройовому плацу привітав спортсменів з досягнутими результатами.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

viber-image-2019-04-05-15-46-08dhdhi-l gle iknl-nle