КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ПЕРШОСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ХЕРСОНСЬКИХ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР

11 жовтня курсанти та студенти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою Херсонських обласних студентських ігор серед команд закладів вищої освіти, котрі проходили у парковій зоні при Херсонському державному університеті.

05У змаганнях збірні команди нашого факультету були представлена у складі 8 юнаків та 8 дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед студентів ЗВО області з цього виду спорту.

barbanЗа результатами ігор спортсмени підрозділу здобули призові місця та відзначені начальником управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Ю.Б. Каном дипломами:

дівчата

− курсантка 310-го навчального взводу Ольга Пришва посіла 2-ге місце в особистому заліку у бігу на дистанцію 500 м.

У командному заліку збірна дівчат Херсонського факультету у складі рядових поліції Барбан Тетяни, Сотської Лілії, Шевчук Єлизавети (всі з 404-го навчального взводу); Тунік Олени, курсанта 407-го навчального взводу; Пришви Ольги, курсанта 310-го навчального взводу; Кіріченко Аліни, курсанта 201-го навчального взводу, Гордаш Надії, курсанта 101-го навчального взводу  – посіла 2-ге місце серед команд ЗВО Херсонської області, пропустивши вперед тільки команду дівчат Херсонського державного університету.

gorvatВсі члени збірної команди Херсонського факультету нагороджені дипломами.

хлопці

prishva– у командному заліку збірна юнаків Херсонського факультету у складі рядових поліції Талова Єлисея та Червонюка Костянтина, курсанти 404 навчального взводу; Третяка Владислава, курсанта 405-го навчального взводу; Галича Романа, курсанта 406-го навчального взводу; Грабчака Вадима та Бородавка Владислава (курсанти 407-го навчального взводу); Кучеренка Івана, курсанта 310-го навчального взводу і Грудинського Сергія, студента навчальної групи 16ПЗ-1 − посіла ІІІ місце серед команд ЗВО Херсонської області, пропустивши вперед команди Херсонського державного університету та Херсонського національного технічного університету.

Також всі члени  команди нашого факультету нагороджені дипломами.

В цілому за результатами вдалого виступу спортсменів Херсонського факультету можна зробити висновок про належний рівень їх кросової підготовки.

Керівник факультету − проректор державного університету − декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей привітав учасників-переможців та призерів змагань з перемогою.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам вдачі, успіху у навчанні та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

borodavka galich  grabchak grudinskij kirichenko-1 kirichenko komanda-divchat-2-mistse komanda-hloptsiv-3-mistse kucherenko prishva-osobiste  sotska talov tretyak tunik chervonyuk shevchuk