КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТА ПРИЗЕРАМИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ З ПРИКЛАДНОГО РУКОПАШНОГО БОЮ

13 квітня в м. Херсоні на базі Херсонського факультету ОДУВС  відбувся регіональний турнір з прикладного рукопашного бою.

01-img_20190413_09262902-img_20190413_092755Метою та завданнями змагань були: 1) виконання вимог державної, регіональної, міської програми «Фізичне виховання – здоров’я нації» та Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту; 2) вшанування пам’яті воїнів-працівників батальйону «Херсон» УМВС України в Херсонській області (2014), які загинули в АТО; 3) популяризація прикладного рукопашного бою серед населення; 4) профорієнтація цивільної молоді щодо навчання у Херсонському факультеті ОДУВС.

Організаторами змагань виступили Херсонська обласна федерація прикладного рукопашного бою, Херсонський обласний спортивний клуб бойових мистецтв «Скіф», ГУНП в Херсонській області за безпосередньої участі Херсонського факультету.

У відповідності з програмою змагань спортсмени змагалися з врахуванням статі у восьми вагових та семи вікових категоріях (від 4-5-річних до 25-річних юнаків та дівчат). Також програма змагань передбачала боротьбу у двох розділах − «Вільний двобій» (поєдинки в усіх вікових (вагових) категоріях) та «Прикладний двобій-1» («Техніка самозахисту» − виконання прийомів). Всього у змаганнях брали участь біля п’ятидесяти спортсменів як спортивного клубу, так і інших спортивних команд міст Херсона та Полтави, в тому числі і тринадцять спортсменів з Херсонського факультету.

06-img_20190413_10234316-viber-image-2019-04-13-15-28-34Шість курсантів нашого підрозділу виступали в розділі «Вільний двобій» і сім − демонстрували техніку самозахисту. Фактично майже кожен із спортсменів став переможцем чи призером змагань.

Так, в розділі «Вільний двобій» 1 місця здобули рядові поліції Легкий Юрій (вікова категорія +18 років, вагова категорія − 65 кг) та Катран Ян (вікова категорія +18 років, вагова категорія − 70 кг).

Друге місце посів рядовий поліції Богданов Євген (вікова категорія 18+ років, вагова категорія − 75+ кг).

hf-oduvschernegaВ розділі «Прикладний двобій» (техніка самозахисту) золоті медалі завоювали рядові поліції Богуцький Максим та Колесніченко Сергій (вікова категорія 18+ років). Срібними призерами стали рядові поліції Чернега Василь і Лаунов Володимир (вікова категорія 18+ років) та рядовий поліції Ковальова Інна (вікова категорія 16-17 років). Бронзовим призером став рядовий поліції Вітовецький Олександр (вікова категорія 18+ років).

Оргкомітетом змагань переможці та призери нагороджені медалями та дипломами, а збірна команда Херсонського підрозділу в цілому посіла 3 загальнокомандне місце.

На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав курсантів з перемогою у турнірі.

Приєднуємося до поздоровлень переможців і призерів, бажаємо їм успіхів у навчанні та подальших спортивних перемог.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

bogdanov-1 bogutskij vitovetskij katran-1 kovalova kolesnichenko launov legkij-1