КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ З ПРИКЛАДНОГО РУКОПАШНОГО БОЮ

25 травня в м. Херсоні на базі Херсонського факультету ОДУВС відбувся регіональний турнір з прикладного рукопашного бою.

01-img_20190525_124651Метою та завданнями змагань, котрі були присвячені до Дня прикордонника України, були: 1) виконання вимог державної, регіональної, міської програми «Фізичне виховання – здоров’я нації» та Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту; 2) популяризація прикладного рукопашного бою серед населення; 3) профорієнтація цивільної молоді щодо навчання у Херсонському факультеті ОДУВС.

02-img_20190525_124656Організаторами змагань виступили Херсонська обласна федерація прикладного рукопашного бою, Херсонський обласний спортивний клуб бойових мистецтв «Скіф», ГУНП в Херсонській області за безпосередньої участі Херсонського факультету.

У відповідності з програмою змагань спортсмени змагалися з врахуванням статі у восьми вагових та семи вікових категоріях (від 4-5-річних до 25-річних юнаків та дівчат). Також програма змагань передбачала боротьбу у двох розділах − «Вільний двобій» (поєдинки в усіх вікових та вагових категоріях) та «Прикладний двобій» («Техніка самозахисту» − виконання прийомів). Всього у змаганнях брали участь біля п’ятидесяти спортсменів як спортивного клубу, так і інших спортивних команд міст Херсона, в тому числі і вісімнадцять спортсменів з Херсонського факультету.

03-img_20190525_124744Шість курсантів нашого підрозділу виступали в розділі «Вільний двобій» і сім − демонстрували техніку самозахисту. Фактично переважна більшість спортсменів стали переможцями чи призерами змагань.

04-img_20190525_133807Так, в розділі «Вільний двобій» у віковій категорії +18 років 1 місця здобули рядові поліції Легкий Юрій (вагова категорія – до 65 кг) та Талов Єлісей (вагова категорія – до 70 кг).

Срібні медалі здобули рядові поліції Прохода Денис (вагова категорія − до 75 кг), Старостін  Ярослав (вагова категорія − до 65 кг) та Кошелюк Максим (вагова категорія – 75+ кг).

Бронзові медалі (вікова категорія 18+ років) завоювали рядові поліції Катран Ян  (вагова категорія – 70+ кг), Богданов Євген (вагова категорія – 80+ кг), Мошачковий Артур (вагова категорія – до 65 кг), Світюк Олексій (вагова категорія – 80+ кг), Говенько Володимир (вагова категорія – до 70 кг) та Нурієв Чингіз (вагова категорія − до 65 кг).

05-img_20190525_13572501-lozitskaВ розділі «Прикладний двобій» (техніка самозахисту) золоті медалі завоювали рядові поліції Лозицька Яна та Колесніченко Сергій (вікова категорія 18+ років).

Срібним призером став рядовий поліції Богуцький Максим (вікова категорія 18+ років).

Бронзовим призером став рядовий поліції Лаунов Володимир (вікова категорія 18+ років).

Оргкомітетом змагань переможці та призери  нагороджені медалями та дипломами, а збірна команда Херсонського підрозділу в цілому посіла 2 загальнокомандне місце.

На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей  привітав курсантів з перемогою у турнірі.

Приєднуємося до поздоровлень переможців і призерів, бажаємо їм успіхів у навчанні та подальших спортивних перемог.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

02-launov 03-bogutskij 3-mistse-komandne 04-kolesnichenko 05-talov 06-katran 07-bogdanov 08-prohoda 09-moshachkovij 10-koshelyuk 11-svityuk 12-govenko 13-legkij 14-nuriyev 15-starostin