Курсанти Херсонського факультету ОДУВС відвідали Кінологічний Центр при ГУНП в Херсонській області

2-tsentr3-kinolog-tsentrУ рамках проведення заходів ознайомчої практики курсантів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ завідувачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін полковником поліції Андрієм Беніцьким, професором кафедри Романом Бараненком та старшим викладачем кафедри Володимиром Поляковим було організовано екскурсію до Кінологічного центру при ГУНП в Херсонській області. 4-tsentr

5-tsentrКурсантів першого курсу було ознайомлено зі структурою та завданнями підрозділу.

Кінологічний центр є навчальною базою для організації утримання, вирощування, підготовки розшукових, патрульно-розшукових, вартових, спеціальних собак.

Представниками Кінологічного Центру було зазначено, як використовуються службові собаки у розкритті злочинів, 7-tsentrохороні громадського порядку, особливо важливих об’єктів, 8в охороні й конвоюванні заарештованих і затриманих, розшуку по слідах, одорологічній експертизі, пошуку в завалах людей, пошуку наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї та боєприпасів та ін.

Кінологи провели показові виступи службових собак Кінологічного центру.