Курсанти Херсонського факультету ОДУВС патрулюють вечірній Херсон

img_1593Тричі на тиждень, починаючи з 09 листопада, курсанти Херсонського факультету ОДУВС патрулюватимуть вулиці обласного центру разом із працівниками Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

img_1603Відповідно до договору про створення навчально-практичного комплексу, укладеного між ГУНП в Херсонській області та Одеським державним університетом внутрішніх справ, курсанти 2-4-их курсів беруть участь у забезпеченні публічної безпеки й порядку на території Суворовського району м. Херсона. Така практика надає можливість напрацювати професійний досвід та є складовою стажування за майбутнім напрямком діяльності.

img_1596Після проходження інструктажу в Управлінні патрульної поліції м. Херсон курсанти несли службу в складі спільних з працівниками патрульної поліції піших патрулів. За перше патрулювання за участі курсантів було задокументовано декілька фактів та складено постанови про адміністративні правопорушення за ст. 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

“Особовий склад, який залучений до патрулювання, інструктується як керівництвом закладу освіти, так і Управлінням патрульної поліції. Ми націлюємо курсантів на безумовне дотримання дисципліни та законності, прав та свобод громадян. На час патрулювання курсанти споряджені спеціальними засобами, тому, в разі необхідності, зможуть і себе захистити, і застосувати їх до правопорушника, – зазначив проректор державного університету – декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей. – Спільні патрулювання – це унікальна можливість для наших курсантів перейняти досвід, напрацьований старшими колегами”.