Курсанти факультету № 3 позмагалися у грі в шахи

08 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ на факультеті № 3 проведено інтелектуальний захід – гру в шахи між командами 1-4 курсів.

????????????????????????????????????Слід зазначити, що шахи — найбільш поширена настільна гра у світі. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки, розвиває просторову уяву, уважність і цілеспрямованість, сприяє покращенню пам’яті, формує витримку.

Тож, за результатами гри перемогу здобула команда 4-го курсу, 2-ге місце посіла команда 3-го курсу, 3-тє місце – команда 1-го курсу і 4-те місце – за командою 2-го курсу.

На заході були присутні декан факультету Анатолій Десятник та заступник декана Едуард Лимаренко. Керівництво факультету також взяло активну участь у заході і приєдналось до інтелектуальної гри з курсантами.

Тож, вітаємо переможців й бажаємо їм подальших успіхів та досягнень!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????