Курсант Вікторія Тарнавська: Ми повинні пам’ятати тих, хто втратив життя, захищаючи спокій наших громадян

118288671_1461037900758291_6883487102954952603_n«Сьогоднішній день дуже важливий для кожного правоохоронця. Ми повинні пам’ятати тих, хто втратив життя, захищаючи спокій наших громадян», – розповідає племінниця загиблого працівника міліції – курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ Вікторія Тарнавська.

«Мій дядя підполковник міліції Тарнавський Володимир Петрович загинув при виконанні службових обов’язків і нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Це сталося, коли я була ще зовсім маленькою, але я ним дуже сильно пишаюся і з самого дитинства мріяла служити в поліції та бути такою ж чесною й порядною, як він», – впевнено говорить Вікторія. – «Ми завжди пам’ятатимемо ім’я тих, хто щодня, наражаючи себе на небезпеку і ризикуючи найдорожчим – власним життям, до останнього самовіддано виконував свій службовий обов’язок».