Курсант ОДУВС врятував життя людині та затримав правопорушника

Повертаючись додому після навчання, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ рядовий поліції Іван Білий побачив двох чоловіків напідпитку, один з яких потягнув іншого до двору і почав бити руками й ногами. Удари були настільки потужними, що потерпілий майже одразу втратив свідомість.

Оперативно зреагувавши, молодий поліцейський підбіг та зупинив бійку. Представившись та пред’явивши службове посвідчення, курсант ОДУВС затримав правопорушника, викликав швидку допомогу та екіпаж патрульної поліції.

До приїзду медиків Іван намагався привезти потерпілого до тями та зупинити кров.

«Я дуже радий, що опинився там саме в цей час, інакше така бійка могла коштувати чоловікові життя», – розповідає Іван.

Ректор університету В’ячеслав Аброськін особисто подякував курсанту за небайдужість, сміливі та рішучі дії, завдяки яким вдалося затримати правопорушника.

Поцікавившись у Івана, чому він обрав професію правоохоронця, ми дізналися, що це його мрія з дитинства: «Я перший з родини, хто працюватиме у поліції, тож я прагну зробити все можливе задля безпеки у місті, де ріс, навчався і буду працювати».