Курсант ОДУВС – серед призерів молодіжного Чемпіонату України зі спортивного та бойового самбо

photo_2020-01-27_10-22-3923-24 січня у Сумах проходив молодіжний Чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо. Турнір зібрав пів тисячі учасників із 23 регіонів нашої держави. Одеський державний університет внутрішніх справ представляла курсант 1 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександра Пріщенко.

photo_2020-01-27_10-22-3724 січня було розіграно медалі серед юнаків та дівчат до 18 років. Представниця нашого вишу завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливості та важкій праці під керівництвом тренерів – викладачів кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Святослава Карапет’янца, Юрія Коломійця та Станіслава Кузнєцова, виборола бронзову медаль, посівши третє місце серед дівчат у ваговій категорії до 60 кг.

Щиро вітаємо Олександру Пріщенко, бажаємо нових спортивних досягнень, життєвої наснаги та подальших перемог.