Курсант Максим Поляков: Якби не ОДУВС, я не досяг би того, що є в мене зараз

Цей курсант-випускник університету в недалекому майбутньому очолить керівну посаду в підрозділах поліції і гадаю, навіть до посади міністра дійде. Максим Поляков – спокійний, розсудливий, зацікавить вас в розмові з перших слів, підтримає бесіду з будь-якої теми.

photo5341369639277538589photo5341369639277538590Особисто мене з Максимом пов’язує дуже багато проєктів університету і саме він перший, хто започаткував проведення інтелектуальних ігор серед курсантів та студентів Одеського державного університету внутрішніх справ. Максим – це саме та людина, з якою не страшно пройти випробування і в розвідку піти.
А далі його історія.

Я, Поляков Максим, на даний час курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування. Народився та виріс на півдні нашої країни в місті Миколаєві. Приблизно у 5-му класі я вирішив піти до лав на той час міліції. Так як з малечку я розумів, що кожен громадянин своєї країни повинен приносити якусь користь суспільству, я це називав ККД (коефіцієнт корисної дії), тому було зрозуміло, що свою непосидючість та твердий характер зможу зарекомендувати у лавах правоохоронних органів.

photo5341369639277538591photo5341369639277538586У шкільні роки нічим особливим не відрізнявся від інших своїх одноліток, але все змінилось після 2016 року.  Я пройшов відбір та поступив до ОДУВС на факультет слідства. І саме в цей період часу я познайомився з людьми, які змогли спрямувати мене у вірному напрямку, де я зміг відкрити свої особисті таланти, за що я їм дуже вдячний. Познайомився з людьми, які на даний час поруч та ще багато років будуть іти зі мною пліч-о-пліч. В університеті я зміг відкрити в себе талант до організації,  як культурно-масової роботи, так і різних інших питань, які зустрічаються у повсякденному житті. Своєю гордістю плідної праці вважаю заснований нашим факультетом Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?», який демонстрував гарний результат у проведенні дозвілля.

Також за особистою ідеєю керівника факультету полковника поліції Курбанова Я.Л. був відзнятий фільм «Вектор зросту», над яким ми працювали пів року та викладались на всі 101%. Зараз на майже фінішній дистанції 4-го курсу я зрозумів, що якби мій вибір припав на будь-який інший університет, я не досяг би того, що є в мене зараз. ОДУВС особисто для мене це не просто університет, який дає освіту, це дуже гарна школа життя. ДЯКУЮ ВАМ!

Вікторія Томіна, помічниця ректора з гендерних питань