• Українська
  • English
×

КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАВ ПРИЗЕРОМ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ ТА ГРЕПЛІНГУ

27 квітня в м. Нова Каховка (Херсонська область) відбувся Відкритий Чемпіонат цього регіону з панкратіону та греплінгу.

Змагання проходили на базі місцевого спортивного клубу «Гарт». Організатором чемпіонату виступила Херсонська обласна федерація панкратіону.

dhk-2-nidhk_3-niВсього у змаганнях брало участь більше 500 спортсменів різних вікових та вагових категорій з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Курсант Херсонського факультету рядовий поліції Роман Авдоян (405 навчальний взвод) брав участь у цих змаганнях й посів призові місця. Так, Роман боровся у ваговій категорії 66 кг (розділ Full, вікова категорія +18 років) і за результатами сутичок посів 2 місце, а у ваговій категорії 62 кг (розділ Ноу-гі, вікова категорія +20 років) − здобув 3 місце.

За результатами участі у цих поєдинках курсант Роман Авдоян нагороджений дипломами  та медалями.

На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав курсанта зі спортивною перемогою у турнірі.

Приєднуємося до вітань на адресу призера змагань та бажаємо йому подальших успіхів у навчанні та чергових спортивних перемог.