КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВІДКРИТОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРНІРУ З БОЙОВОГО САМБО

??2 грудня в м. Херсоні відбувся Чемпіонат Херсонської області зі спортивного та бойового самбо, присвячений Дню заснування спортивного клубу «Storm».

Організатором змагань виступив відокремлений підрозділ Національної федерації самбо України в Херсонській області − клуб бойового самбо «Шторм».

Усього в змаганнях брали участь більше двохсот самбістів з різних спортивних товариств обласного центру Херсонської області: команди спортивних клубів бойових мистецтв «Budokan», «Скорпіон», «Вітязь», «Шторм», а також три команди борців з м. Миколаєва.

Спортивні змагання проходили на базі борцівської зали Вищого училища фізичної культури (м. Херсон).

?05-diplomКурсант 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС Денис Прохода у ваговій категорії  до 74 кг серед спортсменів, які за віком старші 18 років, посів почесне 1-ше призове місце.

Оргкомітетом змагань переможець нагороджений медаллю та дипломом.

На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав курсанта з перемогою в турнірі.

Приєднуємося до вітань на адресу переможця, бажаємо йому успіхів у навчанні та подальших спортивних перемог.

Тарас Вайда, Херсонський факультет