КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАВ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ШАХІВ СЕРЕД ЗВО ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

04Після зимових канікул продовжуються спортивні змагання серед закладів вищої освіти Херсонської області.

gramota-gasanov21 лютого в м. Херсоні на базі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 Херсонської міської ради відбулися змагання з шахів серед ЗВО Херсонської області типу інститут, академія, університет за програмою обласних студентських спортивних ігор. В цій першості традиційно брала участь й збірна спортсменів Херсонського факультету.

За програмою змагань до складу команди юнаків та команди дівчат входило по одному учасникові, які представляли свій навчальний заклад. Від Херсонського факультету в обласній Універсіаді змагалися курсант четвертого курсу рядовий поліції Гасанов Джавид та курсант другого курсу рядовий поліції Спиця Олена.

01За результатами напруженої боротьби курсант Гасанов Джавид посів 3-є призове місце серед юнаків. Перше місце посіла команда Херсонського національного технічного університету, друге − студенти Херсонського державного університету.

gramota-hfКурсант другого курсу Спиця Олена посіла 4 місце серед дівчат, пропустивши вперед студенток Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного університету та Херсонського державного аграрного університету.

Призер обласних спортивних змагань з шахів Д. Гасанов нагороджений оргкомітетом дипломом за 3 особисте місце, також дипломом за 3 місце в загальному заліку нагороджений Херсонський факультет ОДУВС.

Проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав спортсменів з черговою перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом навчальних курсів вручив диплом переможцю змагань.

Вітаємо нашого курсанта та команду Херсонського факультету з шахів з успішним виступом і бажаємо їм чергових спортивних здобутків.

Тарас Вайда, Херсонський факультет