• Українська
  • English
×

КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД ПІДРОЗДІЛІВ МВС

01-img_20180823_09162602-img_20180823_09164823 серпня курсанти Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед працівників поліції, підрозділів МВС та силових структур Херсонської області з нагоди Дня Незалежності України, які проходили в парку “Херсонська фортеця” поблизу Лебединого озера (м. Херсон).

Всього для участі у спортивно-масовому заході прибуло 16 команд, представники яких змагалися у швидкості та витривалості на дистанціях 1000 м (дівчата) та 3000 м і 5000 м (хлопці).

03-img_20180823_09365204-img_20180823_093844Збірна команда факультету була представлена у складі 2 юнаків (курсант 210 навчального взводу рядовий поліції Іван Кучеренко та курсант 306 навчального взводу рядовий поліції Євген Марченко) та 1 дівчини (курсант 210 навчального взводу рядовий поліції Ольга Пришва).

За результатами забігів спортсменка факультету − курсант 210 навчального взводу Ольга Пришва –  посіла 1-е місце в особистому заліку під час бігу на дистанцію 1000 м та нагороджена начальником УКЗ ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Кучерявим М.С. грамотою, медаллю й кубком.

05-img_20180823_09554406-img_20180823_103938Перше командне місце за результатами участі спортсменів посіла збірна команда ГУНП в Херсонській області, друге − Херсонський міський відділ поліції, третє − Управління патрульної поліції в м. Херсоні. В командному заліку збірна Херсонського факультету посіла ІX місце серед регіональних підрозділів правоохоронних органів.

Керівник факультету − т.в.о. проректора державного університету − декана Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей –  привітав переможця турніру та інших учасників, подякувавши за активну участь у змаганнях.

Колектив навчального закладу приєднується до вітань та бажає всім курсантам вдачі й подальших спортивних досягнень.