Кураторська робота кафедри теорії та філософії права з курсантами та студентами університету

screenshot_216 та 17 листопада  науково-педагогічним складом кафедри теорії та філософії права були проведені онлайн виховні бесіди з кураторськими групами серед курсантів та студентів університету на тему: «Студентський внесок у боротьбу за незалежність України під час революції на граніті та революції Гідності».

За зазначеною темою старшою викладачкою кафедри Шевчук Вікторією була проведена зустріч із 1 групою 3 курсу навчально-наукового інституту права та кібербезпеки, а викладачкою кафедри Березовенко Любов’ю – із 109 навчальним взводом факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

img_20201116_1814421-1Під час виховної бесіди куратори зазначили, що сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності, варто частіше згадувати ті події, які стали початком зародження української незалежної держави.

Здобувачі вищої освіти усвідомили, що організована силами студентства “революція на граніті” мала важливе значення в процесі становлення незалежності України.

125184850_675235039858063_515559362112251985_nВикладачі-куратори привітали студентську молодь з Міжнародним днем студентів, що відзначається 17 листопада.

Також, 17 листопада доцентом кафедри теорії та філософії права Бутиріним Євгеном була проведена кураторська бесіда на тему: «День студента: історія і традиції свята» із 110 навчальним взводом факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Куратор розповів про традиції святкування «Дня студента» в деяких українських закладах вищої освіти.