Кураторська навчально-виховна бесіда

screenshot_20200417-123406_telegramДоцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ  Дар`я  Гомон провела онлайн зустріч з кураторською групою на тему: “Посилення обмежувальних заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 та особливості відповідальності за їх порушення”.

Разом зі студентами було обговорено, що вважається громадським місцем, куди тепер можна/не можна ходити, у якому випадку перевірятимуть документи і для чого запроваджено дане обмеження, а також, які ще нові заборони діють.

Нагадаємо, що карантинні заходи в Україні почали запроваджувати 12 березня: тоді уряд призупинив навчання у всіх навчальних закладах та обмежив рух через кордон. Пізніше скасували все міжнародне пасажирське сполучення та обмежили роботу громадського транспорту, заборонили роботу більшості торговельних та розважальних закладів. Такі заходи в Україні триватимуть, як мінімум, до 24 квітня.