Культурне виховання курсантів та студентів університету

photo530997618571278242825 жовтня курсанти 3-4-х курсів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності, а також студенти факультету №1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки разом із професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Барановим відвідали Одеську обласну філармонію.

photo5309976185712782429Вихованці університету насолоджувались вечором музики французького композитора Сен-Санса у виконанні Національного одеського філармонійного оркестру. У програмі концерту прозвучали: Концерт № 3 для скрипки з оркестром та Симфонія № 3 Сен-Санса за участі сучасного українського музиканта-скрипаля Дмитра Ткаченка та видатного українського диригента, заслуженого діяча мистецтв України Наталії Пономарчук.

Подібні заходи сприяють вихованню у молоді любові до класичної музики та мистецтва в цілому, розвитку особистості, формують почуття патріотизму та любові до рідного краю.