Кубок сміху – у курсантів Херсонського факультету!

30 вересня на сцені обласного Палацу молоді та спорту втретє в Херсоні відбулося гумористичне змагання команд закладів середньої та вищої освіти Херсонської та Миколаївської областей. Команда Херсонського факультету “Нова поліція” брала участь у цих змаганнях вдруге.

37Після вдалого дебюту у травні поточного року, коли команда “Нова поліція” посіла почесне друге місце в протистоянні з досвідченими гравцями з інших колективів, учасники команди врахували всі помилки. Капітан команди курсант 3-го курсу Антон Антоненко об’єднав найбільш кмітливих і талановитих курсантів та студентів факультету. Завдяки наполегливій праці досвідчених гравців Сергія Ковпея, Ярослава Москаленка та Олександра Мальченка, звукорежисера Івана Войцеховського, “свіженьких” гравців-першокурсників (Надія Гордаш, Анастасія Крючкова, Едуард Козачок, Ярослав Старостін та Михайло Щербина) команда досягла лідерських позицій з самого початку змагань. Вісім команд виборювали місце у фінальному конкурсі. Після “Фристайлу” (першого конкурсу) майбутні поліцейські, завдяки отриманню максимальної оцінки від журі, пройшли автоматично до фіналу. В третьому конкурсі “Імпровізація” було необхідно вигадати смішний початок до запропонованої членами журі фрази.

1042908352_344100583001357_6987972130587541504_nГолова журі Юрій Рожков оголосив переможця та вручив подарунковий сертифікат на відвідування командою розважально-спортивного закладу.

Капітана команди “Нова поліція” Антона Антоненка визнано найкращим актором третього “Кубку сміху”.

Свою порцію привітань отримали гравці наступного дня від керівника Херсонського факультету Олексія Солов’я. На стройовому плацу під час загального шикування їм було оголошено подяку та вручено цінний подарунок.

51  8