Круглий стіл щодо Європейського досвіду поліцейської освіти на прикладі Німеччини

18 жовтня кафедрою цивільно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл на тему ????????????????????????????????????«Європейський досвід поліцейської освіти на прикладі Німеччини у площині підготовки українських поліцейських».

У заході взяли участь професорсько-викладацький склад та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, гість із Німеччини – доктор наук, професор Вищої школи поліції Баварії Хольгер Ніцш.

Учасники круглого столу обговорили сучасний стан та реформування підготовки поліцейських в Україні. Доктор наук, професор Вищої школи поліції Баварії Хольгер Ніцш поділився зарубіжним досвідом підготовки поліцейських у Німеччині.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????