Круглий стіл щодо європейського досвіду поліцейської освіти на прикладі Франції

img_2777Днями кафедрою мовної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл щодо європейського досвіду поліцейської освіти на прикладі Франції.

img_2768У заході взяли участь науково-педагогічний склад кафедри, а також іноземний гість Дені Патрік Шатон (громадянин Французької Республіки), капітан поліції Національної жандармерії Франції, викладач Департаменту мовної підготовки Академії жандармерії міста Рокфор.

Учасниками круглого столу було обговорено питання щодо методики викладання іноземної мови для поліцейських, системи органів внутрішніх справ у Франції, підвищення кваліфікації викладачів з іноземних мов, системи оцінювання слухачів. Окрім цього, був проведений порівняльний аналіз стосовно підготовки поліцейських між Францією та Україною.

Дружня атмосфера дозволила плідно попрацювати, обмінятися досвідом та ідеями.

img_2773 img_2774 img_2778