Засідання круглого столу на кафедрі іноземних мов ОДУВС

25 лютого на кафедрі іноземних мов Одеського державного університету внутрішніх справ відбулося засідання круглого столу «Професійні мовні компетенції та їх функціонування у культурному розмаїтті навчального та професійного середовища».

img_8679З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся проректор університету доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко.

img_8681У засіданні взяли участь науковці вишу, кафедри іноземних мов, Херсонського факультету ОДУВС та інших закладів вищої освіти, а саме: викладачі та науковці ОНУ ім. І.І. Мечникова та Одеського державного  екологічного університету, разом із курсантами, студентами та магістрами.

Основними напрямами роботи круглого столу були:

– Мовна освіта як один із найголовніших складників вищої освіти;

– Сучасні методи викладання іноземної мови професійного спрямування у вищій школі;

– Професійна іншомовна компетенція.

img_8678  img_8680 img_8685 img_8688img_8692  img_8693