Поповнення дружньої родини ОДУВС

555Сьогодні, 20 липня, на стройовому плацу Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося оголошення наказу ректора Одеського державного університету внутрішніх справ про зарахування курсантами на денну форму навчання за державним замовленням абітурієнтів набору 2019 року освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Право».

img_1649До майбутніх правоохоронців та їх батьків звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який привітав молодь із вступом до провідного вишу системи МВС України та наголосив, що їх буде навчати висококваліфікований науково-педагогічний склад, під час свого навчання в університеті вони матимуть можливість додатково займатися спортом в різноманітних секціях, брати активну участь у культурно-масових заходах, а поряд завжди будуть досвідчені командири.

img_1635«Бажаю всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, злагоди, а також, щоб Ваші діти радували нас усіх своїми досягненнями в навчанні та службі», – додав Іван Катеринчук.

По завершенню заходу для батьків та майбутніх вихованців університету проведено екскурсію територією вишу, під час якої продемонстровано спортивні зали, стрілецькі тири, їдальні, спальні приміщення та навчальні аудиторії закладу вищої освіти. Крім цього, юнаки та дівчата, зараховані на навчання, мали нагоду поспілкуватися з курсантами.

На загальних зборах керівників факультетів було доведено вимоги щодо навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Слід зазначити, що цього дня наказ ректора ОДУВС про зарахування курсантами на денну форму навчання за державним замовленням було оголошено й у Херсонському факультеті. Тож, усього до ОДУВС зараховано 445 юнаків та дівчат, з них 340 абітурієнтів в Одесі та 105 – у Херсоні.

img_1639 img_1645 img_1646  img_1654 img_1668 img_1674 img_1676 img_1698 img_1699 img_1711 img_1714 img_1718 img_1723 img_1726img_1738