Конкурс “Я обрав майбутнє – Одеський державний університет внутрішніх справ”

Привіт! Ти студент, курсант або майбутній абітурієнт Одеського державного університету внутрішніх справ? Ти мрієш стати популярним?! Ти вартий перемоги!

Цей конкурс, а отже і коштовний ПРИЗ, саме для тебе.

Одеський державний університет внутрішніх справ за ініціативою навчально-наукового інституту права та кібербезпеки оголошує КОНКУРС «#Я_обрав_майбутнє #ОДЕСЬКИЙ_ДЕРЖАВНИЙ_УНІВЕРСИТЕТ_ВНУТРІШНІХ_СПРАВ тому, що…», переможець якого отримає цінний приз від ректора Університету В’ячеслава Аброськіна.

Конкурс проводиться в ІІ тури.

Правила прості:

І тур:

1. Підпишись на Instagram-сторінку Одеський ДУВС (@oduvs) та Telegram-канали: ОДУВС, Студентський ОДУВС.

2. Напиши цікаву відповідь на запитання: «Чому обрав Одеський державний університет внутрішніх справ?».

3. Відповідь повинна починатися зі слів: «#Я_обрав_майбутнє #ОДЕСЬКИЙ_ДЕРЖАВНИЙ_УНІВЕРСИТЕТ_ВНУТРІШНІХ_СПРАВ тому, що…».

4. До 5 квітня надішли текст нам на електронну адресу: nnipk@oduvs.edu.ua

Автори найцікавіших текстів запрошуються у ІІ тур.

ІІ тур:

1. Знайди себе в списку переможців І туру конкурсу.

2. Своєю публікацією збери найбільшу кількість лайків та репостів.

3. Очікуй на перемогу.

15 квітня 2020 року ректором Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеславом Аброськіним буде обраний переможець і вручено головний приз конкурсу.

Учасники ІІ туру конкурсу та 10 авторів найцікавіших коментарів переможної публікації беруть участь в лотереї, що відбудеться в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Генератор випадкових чисел визначить переможця, який самостійно обере свій цінний приз.

Чекаємо саме на тебе!!!

Починай перемагати з Одеським державним університетом внутрішніх справ!