Конкурс творчих робіт на факультеті № 2

img_271521 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

Так, серед курсантів факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ було організовано виставку-конкурс тематичних плакатів до Дня Гідності та Свободи.

img_2716Журі, у складі: проректора університету полковника поліції Олександра Поліщука, декана факультету № 1 підполковника поліції Ігоря Козака, завідувача відділення зв’язків з громадськістю підполковника поліції Інни Лифар, заступника начальника відділу кадрового забезпечення – начальника відділення соціально–гуманітарної роботи Валерія Слатвінського, професора кафедри публічного управління та адміністрування підполковника поліції Максима Корнієнка, директора загальної бібліотеки Оксани Витяганець, психолога відділення психологічного забезпечення Лілії Кривонос, психолога відділення психологічного забезпечення Наталії Янтко, оцінювали роботи конкурсантів.

img_2712Після підрахунку голосів призові місця розподілились наступним чином:

беззаперечну перемогу здобула робота “Україна – територія гідності і свободи”, виконана курсантами 2-го курсу рядовими поліції Бабійчук О.О., Кобець Н.В., Савчук І.П.;

img_27181-ше місце посіли курсанти 3-го курсу рядові поліції Липко А.О., Раківненко Х.Р.;

2-ге місце виборола друга робота курсантів 2-го курсу рядових поліції Бабійчук О.О., Кобець Н.В., Савчук І.П.;

3-тє місце отримали курсанти 2-го курсу рядові поліції Кобець Н.В., Савчук І.П.

У роботах творча молодь університету висловила свої думки, в яких Україна це — життя, Батьківщина, мир, дім, сім’я, душа, щастя, незалежність, любов, свобода.

img_2705 img_2707  img_2711img_2710 img_2717img_2713