Конференція трудового колективу ОДУВС

29 серпня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась конференція трудового колективу за участю делегатів від науково-педагогічного, командно-адміністративного, навчально-допоміжного персоналу, курсантів та студентів університету.

У першу чергу ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук нагородив нагрудним знаком «За безпеку народу» наступних працівників нашого вишу: заступника директора Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» – завідувача відділення навчально-методичної роботи підполковника поліції Євгена Костенка, проректора університету Павла Берназа та заступника начальника відділу кадрового забезпечення – завідувача відділення соціально-гуманітарної роботи Валерія Слатвінського.

Також цінним подарунком, а саме: наручним годинником було нагороджено інженера з охорони праці відділення матеріального забезпечення Херсонського факультету Наталію Місюкевич.

img_6241img_6175Далі очільник вишу нагородив листами подяки та привітав усіх іменинників, які відзначали Дні народження влітку, побажавши їм міцного здоров’я, добра, благополуччя та родинного затишку.

Розпочалось заслуховування планових питань конференції зі звіту ректора університету про підсумки діяльності у 2018/2019 навчальному році та завдання колективу на наступний навчальний рік. Ректор підкреслив, що у 2018/2019 навчальному році особливу увагу приділено організації співпраці з іншими навчальними закладами, у тому числі і з іноземними організаціями. Так, у 2018/2019 навчальному році підписано два меморандуми та дві угоди, налагоджено співпрацю між нашим університетом та міжнародними партнерами. Проведено чимало навчальних тренінгів з отриманням відповідних сертифікатів. img_6209Також ректор зазначив, що на цьому зупинятися наш університет не буде та в наступному навчальному році планується подальший розвиток міжнародного співробітництва у сфері підготовки фахівців для правоохоронних органів, ще більше бінарних занять та наукових семінарів за участю міжнародних представників різних організацій. Іван Петрович заручився й надалі підтримувати контроль за забезпеченням економічної стабільності, удосконалення матеріально-технічної бази, інфраструктури та фінансово-господарської  діяльності, створення учасникам освітнього процесу необхідних умов для здійснення ефективної наукової роботи.

img_6190img_6194img_6232img_6233img_6224img_6217img_6248