Команда ОДУВС з гирьового спорту взяла участь у «Спартакіаді-2018»

04 травня 2018 року на стадіоні  «Динамо» пройшла 70-та Ювілейна «Спартакіада-2018″ Громадської організації «Одеська обласна організація ФСТ «Динамо» України» серед колективів фізичної культури з гирьового спорту.

У змаганнях взяли участь 14 колективів фізичної культури. За результатами спартакіади команда Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 2-ге командне місце.

Тож, у запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:

— курсант 3-го курсу факультету № 3 Віктор Заікін у ваговій категорії до 63 кг посів 1-ше місце;

— курсант 1-го курсу факультету № 2 Юрій Чумаченко у ваговій категорії до 68 кг посів 1-ше місце;

— курсант 1-го курсу факультету № 3 Дмитро Долінський у ваговій категорії до 73 кг посів 2-ге місце;

— курсант 2-го курсу факультету № 3 Вадим Черепанов у ваговій категорії до 78 кг посів 1-ше місце;

— курсант 4-го курсу факультету № 2 Станіслав Кропачов у ваговій категорії до 85 кг посів 1-ше місце;

— курсант 2-го курсу факультету № 3 Дмитро Грибенча у ваговій категорії до 85 кг посів 2-ге місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені спортивною формою з символікою «Динамо», а команди – кубками та дипломами.